X
502 531 172

Dziwnówek


Dziwnówek - uzdrowiskowa miejscowość nadmorska położona 3 km od Dziwnowa, posiada doskonałe warunki do zażywania kąpieli morskich, plażowania a mikroklimat korzystnie wpływa na organizm.

Otoczony morzem, rzeką i zalewem Kamieńskim Dziwnówek stanowi atrakcyjne miejsce do uprawiania sportów wodnych. Zainteresowani aktywnym wypoczynkiem mogą uprawiać windsurfing, żeglować, pływać na skuterach wodnych, motorówkach lub tez nurkować.

Naszym wczasowiczom oferujemy bezpłatną przygodę w postaci wycieczki łodzią motorową, a także naukę jazdy na nartach wodnych.

Dla odważnych odpłatne loty spadochronowe za łodzią motorową, naukę windsurfingu, kitesurfingu.

Miejscowe wody obfitują we wspaniałe gatunki ryb morskich i słodkowodnych. W okolicy znajdują się lasy sosnowe i Woliński Park Narodowy, a nad brzegiem Bałtyku biegnie promenada spacerowo-widokowa. Dużym zainteresowaniem cieszą się rejsy statkami spacerowymi po Zalewie i Bałtyku. Na turystów czekają także liczne restauracje, bary, kawiarnie i puby.

W Dziwnowie znajduje się Hala Widowiskowo-Sportowa, z siłownia, sauną, solarium.3 sierpnia odbywa się bieg 4 mile Jarka, który gromadzi coraz więcej uczestników,a 14 sierpnia odsłonięcie replik medali olimpijskich zaproszonych sportowców